בין השירותים המשפטיים הניתנים במשרד רוני א. אילן ושות', עורכי דין, ניתן למצוא את דיני המיסים, הן למדינת ישראל והן לארצות הברית, הן למצביעים על מרכז החיים, והן לבעלי אזרחות אמריקאית המתגוררים בארץ זרה, לרבות ישראל. בדיקת הזיקות לישראל נגזרת מן התשובה לשאלה מהו מרכז חייו של הנישום.

דיני מיסים - עו"ד רוני אילןמשרדנו מתמודד עם סוגיות מורכבות, כמו למשל קיומו של תא משפחתי שמחציתו במדינה אחת ומחציתו האחרת במדינה אחרת. סוגיות רבות בתחום דיני המיסים מגיעות לערכאות משפטיות מורכבות, הדורשות מיומנות רבה מצד עורכי הדין העוסקים בו. משרדנו מעניק ליווי משפטי וייצוג ללקוחותיו בתחום דיני המיסים מזה שנים רבות.

דיני המיסים הם למעשה החוקים לפיהם מוטלים מיסים על הפעילות הכלכלית של יחידים וגופים שונים, על ידי השלטונות. החוקים קובעים מיהן האוכלוסיות והגופים שעליהם יוטל מס, ואיזה מס יוטל עליהן. לא פעם מתגלעים סכסוכים בין משלמי המיסים לבין הרשויות הגובות את המס, המגיעים לערכאות משפטיות.

בין תחומי ההתמחות של משרדנו:

  • מס ערך מוסף – נושא זה כולל סוגיות של עבירות מע"מ, חשבוניות פיקטיביות וסוגיות רבות הקשורות במס המוטל על עסקאות בישראל.
  • מס הכנסה – משרדנו מעניק שירותי ייצוג משפטי וייעוץ בתחום מס ההכנסה ליחידים ולגופים גדולים. בין ההיבטים שנדונים: מיסוי רווחי הון, מיזוגים ורכישות ועוד.
  • מיסוי מקרקעין – זהו תחום נוסף שבו משרדנו עוסק ורלוונטי מאוד כיום. עורכי הדין שלנו מנוסים בכל הקשור בליווי עסקאות, בחישובים מורכבים, בעסקאות קומבינציה ובמיסוי של דירות מגורים.

עם לקוחותינו נמנים אנשי עסקים, חברות פרטיות וציבוריות, ישראליות וזרות בתחומי תעשייה, מסחר ושירותים ועוד. ניתן ליצור קשר עם משרד רוני א. אילן ושות', עורכי דין, לקבלת שירותים משפטיים בתחום דיני המיסים מעורכי הדין המנוסים והאמינים שלנו, המבינים את צורכי הלקוחות.