במסגרת המשפט הכלכלי, משרד רוני א. אילן ושות', עורכי דין, מייצג לקוחות רבים בעבירות צווארון לבן. עבירות הצווארון הלבן הן עבירות פליליות שקשורות בנטילת כספים באופן ישיר או עקיף, מארגון או גוף מסוים, שבו האדם עובד. עבירות מוכרות בשדה זה הן שוחד, מרמה ומעילה. משרדנו מספק שירותים משפטיים לתובעים ולנתבעים בעבירות צווארון לבן.

עבירות צווארון לבןעבירות צווארון לבן לא מבוצעות באופן אלים, אלא במסווה של פעילות "רגילה" בארגון, ולכן הן נחשבות עבירות שמבוצעות על ידי אנשים אמידים יותר. עם זאת, כיום, מבצעי עבירות אלה יכולים להיות פקידים ועובדים מן השורה, ולא רק בעלי תפקידים בכירים. בית המשפט נוטה להחמיר עם מבצעי עבירות צווארון לבן ולכן עונשים על עבירות אלה עלולים להיות כבדים – ולהגיע אף למאסר בפועל.

בדרך כלל, כאשר מתעורר חשד לעבירת צווארון לבן, נקרא החשוד לחקירה בנושא. החקירה יכולה להיות מלווה במעצר החשוד. בשלבים מוקדמים אלו של חקירה ראשונית או מעצר, חשוב מאוד להיעזר בשירותי ייעוץ משפטי וייצוג – על מנת לדעת מהן הזכויות העומדות בפני החשוד וכיצד להתנהג במהלך חקירת החשד.

ייעוץ משפטי וייצוג ע"י משרדנו

על מנת להתמודד עם עבירות צווארון לבן, שמשפטים בעניינן עלולים לארוך חודשים רבים ואף שנים, יש צורך בידע משפטי נרחב בתחום ובעורכי דין מנוסים שייצגו את החשודים. אם נתקלתם בצורך בייעוץ משפטי או בייצוג בתחום עבירות צווארון לבן, ניתן לפנות למשרד רוני א. אילן ושות', עורכי דין לקבלת שירותים משפטיים מקיפים וליווי משפטי באופן המקצועי ביותר. צרו קשר עם אנשי המשרד.