מחפשים עורך דין לדיני חברות?

משרד רוני א. אילן ושות', עורכי דין, מספק ללקוחותיו מכלול רחב של שירותים משפטיים בתחום דיני החברות (תמונה: Adamr)והתאגידים. אצלנו תזכו לליווי משפטי צמוד ומקצועי המתובל ביחס אישי ובמקצוענות בלתי-מתפשרת.

עבורנו, שביעות הרצון של הלקוח – היא הדבר החשוב ביותר.

המשרד שלנו הוא למעשה One Stop-Shop לכל הקשור בתחום דיני החברות: בין היתר אנחנו מטפלים בהקמת חברות ותאגידים, בייצוג חברות בהליכים מול רשם החברות, בייצוג בעלי עניין במאבקי שליטה ובסכסוכים בין בעלי מניות, בניסוח הסכמים שעיקרם מיזוגים ורכישות בארץ ובחו"ל וכיוצא באלה. על כן, אם חיפשתם עורך דין לדיני חברות – הגעתם בדיוק אל המקום הנכון.

אנחנו מבינים שהחברה שלכם היא לא עוד מקום עבודה

תחום דיני החברות הוא אחד התחומים שמהווים את נשמת אפו של משרדנו ומכאן שאנו מודעים לכך שעבור לקוחותינו, החברה היא לא רק עוד מקום עבודה – כי אם מפעל חיים שלא ניתן להמעיט מערכו. אשר על כן, אנו במשרד עורכי דין רוני א. אילן ושות' נעמיד לרשותכם את עורכי הדין המיומנים והמנוסים ביותר שיעניקו מענה לכל סוגיה משפטית העשויה לעלות על הפרק.

מעבר לעובדה שכל עורך דין לדיני חברות זקוק לידע ולהתמחות ישירה וקונקרטית במכלול תתי הנושאים המרכיבים את התחום, הרי שהוא אף מחייב היכרות מעמיקה עם חידושי החקיקה והפסיקה שהופכים למנת חלקו מדי יום ביומו. אנו במשרד רוני א. אילן ושות', עורכי דין, נמצאים כל העת עם האצבע על הדופק ונעשה ככל יכולתנו כדי להסיר כל דאגה מלבכם ועל מנת שתוכלו להתמקד במה שחשוב באמת – בעתידה של החברה אותה בניתם.