משרד רוני א. אילן ושות', עורכי דין, מעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי וייצוג עבור דיני מקרקעין, העוסקים בנכסי נדל"ן, מבנים וקרקעות.

במציאות הנוכחית, שבה עסקאות נדל"ן רבות מתרחשות בשוק, בין אם מדובר בעסקאות גדולות ובין אם מדובר בעסקאות פרטיות וקטנות, יש חשיבות עליונה לעמידה בהסכמים ובחוקים השונים בתחום.

דיני מקרקעין (תמונה: Renjith Krishnan)

עורך דין לדיני מקרקעין (תמונה: Renjith Krishnan)

סוגיות מקרקעין נוגעות בקרקע ובנכסים הקשורים אליה דרך קבע. כאשר אדם אחראי על מקרקעין מסוימים, הוא בעל הזכות למכור אותם לאדם או לגוף אחר, לבנות במקום או להשכיר את הנכס הקיים.

החוק המאגד בתוכו את רוב סוגיות המקרקעין השונות הוא חוק המקרקעין, תשכ"ט-1969, ואליו הצטרפו חוקים אחרים ותקנות.

הגוף הרשמי שיקבע מהן הזכויות של אדם בבעלות על מקרקעין – הוא לשכת רישום המקרקעין. כך למשל, כשמתרחשת עסקה לרכישה של מקרקעין, יש לרשום את הנכס בטאבו (פנקס של לשכת רישום המקרקעין).

ליווי מקצועי על ידי עורך דין לדיני מקרקעין

כמובן שבתחום דיני המקרקעין ישנן סוגיות מסועפות כמו מיסים שונים, חתימה על חוזים והתניות, ולעתים עסקה שנראית כדאית במבט ראשון, איננה כדאית כשיורדים לפרטים הקטנים. על מנת להתמודד עם מגוון הסוגיות, מומלץ לבצע עסקאות נדל"ן בליווי עורך דין מתאים שיעניק לכם ייעוץ משפטי, וייצג אתכם, במידת הצורך, בערכאות משפטיות.

תחום המקרקעין נושק לתחומי משפט אחרים, כגון בנקאות, מימון, השקעות, דיני מיסים, תכנון ובנייה ועוד. אלו הם תחומי ההתמחות של משרד רוני א. אילן ושות', עורכי דין. המשרד בעל ניסיון של שנים בכל המקרקעין ומייצג חברות, וגופים פרטיים.